PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=735645}

Pogadanki Blunta

Blunt Talk
6,6 203
oceny
6,6 10 1 203
Pogadanki Blunta
powrót do forum serialu Pogadanki Blunta

Mieszane uczucia

ocenił(a) serial na 7

Mam mieszane uczucia po pierwszym sezonie. Bardzo byłem ciekawy tego serialu przez to jakie osoby są w niego zaangażowane. Głównie mam tu na myśli Jonathana Amesa, który stworzył wcześniej świetny serial Zanudzony na śmierć. Klimat Pogadanek jest podobny. Cały pierwszy sezon oglądało się bardzo fajnie. Przedstawiono głównych bohaterów z których każdy ma jakieś problemy, które udało się przedstawić w krzywym zwierciadle.
Natomiast nie podobały mi się niektóre motywy. Przez które serial tracił na autentyczności i przypominał zlepek różnych luźno powiązanych scen. Chodzi mi tu np o kwestie leżenia na łyżeczkę, czytanie do snu, czy problemy psychologiczne Waltera.

Czekam na drugi sezon, bo jeśli uda się wyeliminować wady to będzie to bardzo dobry serial. Jedna z najlepszych, jak nie najlepsza obecnie aktorska komedia dla dorosłych.

MoszeUsz

ooo, dobrze ze wspomniales o Amesie bo sam nie doczytalem z lenistwa, a Znudzony Na Smierc jest w moim TOP seriali, takze Blunt Talk tez bede musial sprawdzic :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones