Patrick StewartI

Patrick Hewes Stewart

8,3
24 350 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Patrick Stewart

X Men 3 Geneza

użytkownik usunięty

Ten film był jakiś czas temu i Patrick brał w nim udział. Dlaczego to nie jest wyszczególnione w jego filmografii??

Geneza nie jest jako 3 część X Menów i nie należy do trylogii. Jest to spin off serii. Ostatnia częśc tej trylogii to ostatni bastion który jest dopisany do filmografii, o co chodzi.

użytkownik usunięty
Mateo_SF

Pytanie: Co z tego że X -men:Geneza nie jest w trylogii? Nie o to się pytam.
Nie wiem czy zrozumiałeś: Chodzi o sam fakt że Patrick miał tam swój udział i nie zostało to odnotowane w jego filmografii.

Może dlatego, że nie brał w nim udziału. To, co wygląda jak on, to tylko efekt specjalny. Wystarczy się przyjrzeć, że to komputer, nie człowiek XD.

użytkownik usunięty
Musztarda

Głupie pytania:
Jaki jest sens zastępowanie żywej istoty komputerowym hologramem?
Jesteś pewna(y) że to efekt komputerowy?
I to raczej nie zmienia faktu że wykorzystano JEGO postać a nie kogoś innego i powinno to być umieszczone w filmografii

użytkownik usunięty
Musztarda

Jeszcze mi powiesz że głos to też nie jest jego tylko komputera?
To jest ten aktor nie żaden efekt specjalny.

W moim odczuciu głoś nie jest identyczny z głosem prawdziwego Stewart'a, a jego postać w Wolverine jest zagrana przez sobowtóra.

Nie wiem jak Ty, ale ja nie znam takiego filmu jak X Men "3" Geneza... A tak na marginesie, to Geneza jest wymieniona w jego filmografii.

użytkownik usunięty
cokane87

Wdarł się błąd i tyle. Nikt nie jest doskonały. Wszyscy załapali o co chodzi.
A po za tym nie wiem czy zauważyłeś ale mój post jest z czerwca z zeszłego roku i został napisany dwa miesiące po premierze w naszych kinach. Nie zakładałabym wątku gdyby te wyszczególnienie w tedy było. Autorzy niedawno musieli dodać ten przypis. To chyba proste i logiczne.

spoko, przecież Ci nie tego nie wypominam, jedynie stwierdziłem... :)

użytkownik usunięty

Może po to żeby nie spoilerować? Przynajmniej przez kilka pierwszych tygodni po premierze, żeby chętni mogli w kinie obejrzeć.

użytkownik usunięty
tom_1984

To nie to.
Zauważ, że większość (aktywnych) aktorów ma w swojej filmografii filmy które dopiero się pojawią np w przyszłym roku lub za dwa trzy lata.
(Przykład Evan McGregor, Jim Carry _mogłam się pomylić w pisowni nazwiska)

pewnie wygererowali komputerowo/nałożyli jego twarz na innego aktora, lub użyli fragmentu nagrań, niewykorzystanych w poprzednich filmach.

pseudoalias

A ja sadze ze to on tylko mu twarzyczke osmlodzili komputerowo

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones