PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=961}

Folwark zwierzęcy

Animal Farm
6,5 7 634
oceny
6,5 10 1 7634
Folwark zwierzęcy
powrót do forum filmu Folwark zwierzęcy

wyłącz logiczne myślenie, to jest bajka... niestety, było trudno... Nie jest o animowana ekranizacja, a raczej wysoko-budżetowy film dla (prawie)całej rodziny.
Ilość funduszy wydanych na ten obraz trochę mnie zaskoczyła, gdyż to telewizyjna produkcja.
Wykonanie dobre, ale co innego reżyseria... Zdarzają się sceny przebajerowane wizualnymi efektami cyfrowymi, które sklejone są ze zwyczajnymi ujęciami... Styl fotografowania i montowania miejscami przypomina program przyrodniczy na Discovery.... Bardzo niekonsekwentna reżyseria....
Pomimo tych mankamentów dobrze mi się go oglądało, nawet mnie wciągnął, dlatego ocena trochę zawyżona:

6- /10

ocenił(a) film na 9
KYRTAPS

człowieku to nie jest w ogóle film dla dzieci zastanów się chociaż o czym ty gadasz

ocenił(a) film na 4
raffib95

To jest film dla dzieci. Nie posiadał w ogóle przesłania, które posiadała
książka. Ta "ekranizacja" jest dobra jako film familijny na niedzielne
popołudnie.

ocenił(a) film na 7
kotletnazimno

Książki nie czytałem, więc zdanie jest subiektywne. Cały film jest bardzo dobry jako rozrywka, ogląda się go ze sporą przyjemnością. Niestety w całości zabrakło mi czegoś głębszego niż tylko przełożenie ludzkiej rewolucji na świat zwierząt. Niczego nowego się nie dowiedziałem, choć dobrze było zobaczyć to co znam.

Całkiem przyjemny film do oglądania w `niedzielne popołudnie`
7+/10

ocenił(a) film na 5
kotletnazimno

dla dzieci może też jest, ale one do końca nie zrozumieją przesłania tego filmu...

kotletnazimno

Zgadzam się z komentarzem tyle tylko, że to jest adaptacja, a nie ekranizacja.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones